Інженерна компанія «ВК ВЕНТС», вирішує багато технологічні завдання в сфері застосування і ефективного використання інженерних комунікацій. Наші фахівці не тільки встановлюють, але і якісно обслуговують вентиляційні системи та системи кондиціонування, повітряного опалення та водопостачання. Завдяки своєчасним заходам, термін експлуатації повітрооброблюючі установок і повітряно-опалювальних агрегатів значно збільшується. Профілактичні заходи, проведені нашими фахівцями, дозволяють обладнанню працювати в повну силу, не виходячи з ладу і не ламаючись.
Переваги співпраці з компанією «ВК ВЕНТС»

Ми проводимо роботи не тільки на промислових об’єктах, але і в приватних будинках і котеджах.

Співпрацювати з компанією «ВК ВЕНТС» вигідно і зручно з таких підстав:

великий практичний досвід виконання робіт різної складності;
інженерний потенціал, здатний застосує найоптимальніші рішення;
широкий спектр виконуваних робіт;
гнучка, обґрунтована цінова політика.
Компанія «ВК ВЕНТС» підготує найоптимальніші рішення в сфері експлуатації інженерних систем, повітропроводів і електроустаткування.

Ефективні системи кондиціонування від «ВК ВЕНТС»

Системи кондиціонування компанії «ВК ВЕНТС» мають різні технічні параметри і характеристики, і є широкий асортимент обладнання – від спліт-систем до складних, зі змінною витратою хладогенту. Особлива увага приділяється мульти-спліт систем і систем чиллер-фанкойл, які представлені в різному ціновому сегменті.

Цінова політика компанії прозора і зрозуміла, і розрахована на споживачів з різним рівнем достатку. У нашому асортименті можна знайти вигідні економ-пропозиції, а також обладнання преміум – класу.
Ми пропонуємо системи енергозберігаючої вентиляції з рекуперацією тепла і децентралізацією, а також припливні і витяжні установки.

Багаторічний досвід і професійні кадри

Маючи багаторічний досвід роботи в даному сегменті надання послуг, ми на високому якісному рівні виконуємо весь перелік робіт, пов’язаний з монтажем та обслуговуванням різних інженерних систем.
Наші фахівці мають високий рівень професійної підготовки, і здатні виконати найскладніші завдання, що виникають у практичній діяльності.

З усього представленого обладнання, ви можете вибрати і купити найбільш підходящу модель, а наші фахівці встановлять і налагодять їх для ефективної і повноцінної роботи. Всі деталі можна з’ясувати в режимі онлайн, або зателефонувавши нам за телефонами: (044) 353-64-22; (093) 857-54-07.

Досвідчені консультанти дадуть відповідь на будь-яке вас питання, і підкажуть найоптимальніше вирішення проблеми.