Ви вирішили, що Вам необхідний вентилятор. Що ж робити далі? Зателефонуйте нашим співробітникам і Вас безкоштовно проконсультує технічно підкований менеджер, допоможе визначитися з маркою і розміром вентилятора, підкаже рішення для створення ідеального клімату, що підходить саме Вам. Менеджер повідомить Вам вартість вентилятора і наявність на складі. Купуючи вентилятор у нас Ви отримуєте кваліфіковану технічну підтримку, економлячи свій безцінний час на нескінченні пошуки в інтернеті.

Отже, Ви вже знаєте який саме вентилятор Вам потрібен.

Тепер діємо в такому порядку:

менеджер виставляє Вам рахунок-фактуру по факсу, або e-mail, або ж просто озвучує вартість обраного обладнання (рахунок дійсний протягом 2-х банківських днів). У підсумку вказані всі наші реквізити оплата товару можлива в будь-якому банківському відділенні.
Ви можете оплатити замовлення, не виходячи з дому, перерахувавши гроші через інтернет після оплати ми доставимо вентилятор на Вашу адресу в обумовлений термін. У разі, якщо необхідно виконати монтажні роботи, наші монтажники можуть виконати ці роботи при при проведеному до місця установки вентилятора кабелі електричного живлення.

Спосіб доставки:

  • Безкоштовно в заводському пакуванні при вартості замовлення від 3000.00 грн.
  • Доставка за допомогою служби експрес-доставки вантажів, таких як: “Нова Пошта”, “Інтайм”, “Делівері”, і т.п.

Вартість згідно тарифів служби доставки.