Повітроводи і монтажні елементи

Вк Вентс / Повітроводи і монтажні елементи

У нашому каталозі представлені повітроводи і монтажні елементи, виготовлені компанією ВЕНТС. Без цих комплектуючих добитися ефективної і продуктивної роботи вентиляційної системи неможливо, та й про якісному монтажі мови не йде. У цьому розділі для кожної вентиляційної системи можна підібрати трійники, відводи, переходи, врізки, заглушки і багато інші елементи.

Всі фасонні елементи виготовлені з оцинкованої сталі, мають тривалий термін експлуатації і характеризуються високою якістю. Підібрати необхідний елемент можна за розмірами і параметрами, куту нахилу, а також іншим характеристикам.

Також в цьому розділі каталогу представлені повітроводи різного конструктивного виконання і матеріалів виготовлення:

  • гнучкі;
  • спірально-навивні;
  • пластикові.

Крім повітропроводів в наявності є фасонні вироби пофарбовані, широко застосовуються в сучасних вентиляційних системах.

Кожна модель має своє функціональне призначення, високі характеристики і параметри, але якщо в процесі підбору виникнуть деякі складності, то досвідчені консультанти дадуть професійні рекомендації.

Продукція компанії ВЕНТС користується заслуженим попитом і підвищеної затребуваністю, оскільки це стабільна гарантія якості, нові технологічні можливості і широкий спектр застосування. Ви можете легко вибрати потрібну вам виріб, повітроводи або монтажні елементи за ціною виробника, і замовити доставку в будь-який регіон України.

Go to Top