Прямоугольный канальный электрический нагреватель НК 700х400-18,0-3

Вк Вентс / Магазин / Принадлежности для систем вентиляции / Электрические нагреватели / Прямоугольный канальный электрический нагреватель НК 700х400-18,0-3

10193грн.

В наличии

Мощность нагревателя — 18,0 кВт

В наличии

Описание

конструкція

Корпус і комутаційна коробка виготовлені з оцинкованого сталевого листа, нагрівальні елементи — з нержавіючої сталі, забезпечені додатковим ребрами для збільшення площі теплообміну. Канальні нагрівачі НК обладнані двома термостатами захисту від перегріву:

  • основний захист з автоматичним перезапуском (спрацьовує при температурі вище +50 & degС). Після охолодження термостат автоматично замикає керуючу ланцюг нагрівача.
  • аварійний захист з ручним перезапуском (спрацьовує при температурі вище + 90 & degС). У разі спрацювання харчування на нагрівач можна подати тільки після ручного скидання аварії.

Для кожного типорозміру існує кілька варіантів потужності. Більшої потужності можна досягти за допомогою установки нагрівачів послідовно один за одним.

& nbsp

& nbsp

монтаж

Монтаж нагрівача здійснюється за допомогою фланцевого з’єднання. Напрямок руху повітря має відповідати стрілкою на калорифері. Канальні нагрівачі можуть встановлюватися в будь-якому положенні, крім положення електрощитом внизу (небезпека затікання конденсату і замикання електропроводки).

Рекомендується встановлюватися так, щоб повітряний потік був рівномірно розподілений по всьому перетину. Перед нагрівачем повинен бути встановлений повітряний фільтр, що захищає від забруднення нагрівальні елементи.

& nbsp

& nbsp

Рекомендована відстань між нагрівачем і іншими елементами системи повинно бути не менше було не менше діагоналі калорифера, т. Е. Відстані від кута до кута в його воздуховодной частини.

Канальні нагрівачі розраховані на мінімальну швидкість повітряного потоку 1,5 м / с і максимальну робочу температуру повітря, що виходить 40 & degС. У разі застосування регулятора обертів вентилятора, необхідно забезпечити мінімальну витрату повітря через нагрівач.

Забороняється подавати напругу живлення на нагрівач при відключеному вентиляторі.

& nbsp

& nbsp

Для правильної та безпечної роботи нагрівачів рекомендується застосовувати систему автоматики, що забезпечує комплексне управління і захист:

  • автоматичне регулювання потужності і температури нагріву повітря
  • відстеження стан фільтра за допомогою датчика диференціального тиску
  • блокування подачі живлення на нагрівач, в разі зупинки припливного вентилятора або зниження швидкості потоку повітря, а також при спрацьовуванні вбудованих термостатів захисту від перегріву
  • відключення системи вентиляції з продувкою ТЕНів нагрівача.

& nbsp

& nbsp

Технічні характеристики

параметр величина
Мінімальна витрата повітря, м 3 / год 1320
Струм, А 26
Напруга , В 400
Потужність, Вт 18000
Кількість тенів х потужність, кВт 6×3.0
маса, кг 14

& nbsp

& nbsp

габаритні розміри

Розміри Б В1 В2 В3 Н Н1 Н2 L
мм 700 720 740 840 400 420 440 390

& nbsp

& nbsp

& nbsp

& nbsp

діаграма

& nbsp

& nbsp

документація

 
Go to Top