30750грн.

В наличии

Производительность — 3350 м3

В наличии

Описание

Застосовуються для приточно-витяжних систем вентиляції та кондиціонування приміщень різного призначення, які потребують економічного рішення і керованої системи вентиляції. Призначені для з’єднання з прямокутними повітроводами.

Технічні характеристики

Параметр

Величина

Напруга, В

200-277

Струм, А

3,1

Частота струму, Гц

50/60

Максимальна потужність, Вт

480

Продуктивність, м3 / год

3350

Швидкість обертання, хв-1

2300

Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А)

58

Максимальна температура переміщуваного повітря, С

-25…+60

Вага, кг

35

Захист, клас

IP44

Розмір патрубка, мм

600х300

Синхронний мотор з електронним керуванням

так

 Габаритні розміри

Розміри

B

B1

B2

H

H1

H2

H3

L

мм

600

620

640

300

320

340

430

680

Схема підключення

Діаграми

Конструкція

Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Всі внутрішні елементи вентилятора з’єднані між собою за допомогою заклепок. Вентилятор оснащений приєднувальними стандартними фланцями шириною 20 мм.

Двигун

Використовуються високоефективні електроннокомутовані (ЄС) мотори постійного струму з зовнішнім ротором, обладнані робочим колесом із заломленими назад лопатками. Такі мотори є на сьогоднішній день найбільш передовим рішенням в області енергозбереження.

  ЄС-мотори характеризуються високою продуктивністю і оптимальним управлінням у всьому діапазоні швидкостей обертання. Безсумнівною перевагою електроннокомутованого двигуна є високий ККД (досягає 90%). 

Вбудовані функції і управління

 Управління вентилятором здійснюється за допомогою зовнішнього керуючого сигналу 0-10 В (регулювання продуктивності здійснюється в залежності від рівня температури, тиску, задимленості і інших параметрів). При зміні значення керуючого фактору ЄС-вентилятор змінює швидкість обертання, і подає рівно стільки повітря, скільки необхідно для вентиляційної системи.

 Максимальна швидкість обертання вентилятора не залежить від частоти електричного струму в мережі (можлива робота як в мережі з частотою струму 50 Гц, так і 60 Гц). Вентилятори можна об’єднувати в єдину комп’ютерну мережу управління. Програмне забезпечення дозволяє з високою точністю управляти роботою об’єднаних в мережу вентиляторів. На дисплей комп’ютера виводяться всі параметри системи, і, при необхідності, можна задавати індивідуальний режим роботи для кожного вентилятора в мережі.

Монтаж

Вентилятори монтуються в розрив прямокутних повітропроводів і не вимагають спеціального кріплення, якщо під’єднання здійснюється безпосередньо до них. У разі приєднання через гнучкі вставки, необхідно кріплення до будівельної конструкції за допомогою опор, підвісок або кронштейнів. 

Вентилятор може встановлюватися в будь-якому положенні, враховуючи напрямку потоку повітря (позначено стрілкою на корпусі вентилятора). Також необхідно передбачити доступ для обслуговування вентилятора. Подача харчування на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Для ревізії і технічного обслуговування передбачена технологічна кришка на корпусі вентилятора. 

Приклад монтажу

Паспорт вентилятора

Go to Top