Приточная установка МПА 5000 В с системой автоматики

Вк Вентс / Магазин / Воздухообрабатывающие установки / Приточные и вытяжные установки / Приточная установка МПА 5000 В с системой автоматики

167442грн.

В наличии

Производительность — 6500 м3/ч, водяной калорифер, с системой автоматики

В наличии

Описание

дана установка поставляється з системою автоматики

Установка призначена для забезпечення подачі зовнішнього повітря через повітророзподільні систему. В установці повітря фільтрується і підігрівається в холодний період року. Установка МПА є одним з компонентів системи, без системи воздуховодов експлуатація не передбачена.

Склад установки МПА

корпус

Корпус установки виготовлений з алюмоцинкових стали, яка довговічніша в порівнянні зі звичайною оцинкованої сталлю. Для запобігання втрат тепла і зниження рівня шуму корпус установки ізольований мінеральною ватою товщиною 25 мм. Для можливості сервісного обслуговування передбачено відкривання однієї зі стінок установки.

Фільтр

Для запобігання попадання забруднень в зовнішньому повітрі в систему вентиляції в установці передбачений фільтр зі змінною касетою. Клас фільтрації G4.

нагрівач

Підігрівання припливного повітря в холодний період року виконується за рахунок вбудованого водяного нагрівача.

вентилятор

В установці застосовується відцентровий вентилятор з загнутими вперед лопатками. Для захисту двигуна вентилятора передбачено тепловий захист з автоматичним перезапуском. В електродвигуни використовуються кулькові підшипники кочення. Закриті підшипники кочення практично не вимагають обслуговування. Термін їх служби до 40000 годин.

управління установкою

Можливі два варіанти виконання установок:

1. Без системи автоматики. Користувач самостійно підбирає і встановлює систему автоматики залежно від своїх вимог до неї.

2. Вбудована система автоматики на базі контролера.

Функції вбудованої системи автоматики припливної установки

  • вмикання і вимикання установки
  • захист калорифера від замерзання
  • сигналізація про необхідність чищення фільтрів або з заміни
  • можливість регулювання продуктивності припливної установки. Регулювання ступінчаста — можливі 3 швидкості.
  • робота установки по таймеру
  • підтримка заданої температури припливного повітря за допомогою впливу на привід триходового вентиля, що регулює подачу теплоносія в рідинний нагрівач
  • управління і контроль роботи зовнішнього циркуляційного насоса, встановленого на лінії подачі теплоносія в рідинний нагрівач (насос змішувача вузла)
  • зупинка системи по команді від щита пожежної сигналізації
  • управління приводом повітряного клапана

 При наявності змішувального вузла пульт управління дозволяє підтримувати задану температуру повітря в приміщенні шляхом зміни витрати теплоносія через повітронагрівач. Використання змішувального вузла з насосом дозволяє здійснювати описане раніше регулювання при різниці тисків теплоносія в прямій і зворотній магістралі менш 40кПа. Змішувальний вузол з насосом допомагає запобігти замерзанню теплообмінника і дає додатковий час на проведення оперативних заходів при виникненні аварійної ситуації. (Змішувальний вузол замовляється окремо.)

монтаж

Розмістити припливну установку можна в підсобних приміщеннях (балкон, лоджія, гардеробна) або в основних під стелею або в ніші.

Установка може монтуватися на підлозі, до стелі або на стіні за допомогою кронштейнів. При монтажі необхідно враховувати, що для сервісного обслуговування необхідний доступ до установки, тобто потрібно передбачити ревізійний люк або інший спосіб.

Використання установки на прикладі вентиляції офісу

 

У застельовому просторі монтується припливна установка МПА. Для забору повітря і викиду в зовнішніх стінах виконуються отвори. Свіже повітря проходить через зовнішню решітку, потрапляє в установку, де він фільтрується, при необхідності підігрівається до необхідної температури і від установки подається через мережу повітроводів за допомогою решіток в кабінети. Видалення повітря відбувається за допомогою витяжного вентилятора через мережу повітроводів. Таким чином, за допомогою припливної установки і витяжного вентилятора здійснюється необхідний розрахунковий повітрообмін для забезпечення комфортної вентиляції в офісних приміщеннях.

Технічні характеристики

параметр величина
Напруга, В 400
Частота струму, Гц 50
 Максимальна потужність вентилятора, Вт 1800
Струм вентилятора, А   4,5
Сумарна потужність установки, Вт 1800
Сумарний струм, А 4,5
Продуктивність, м 3 / год
6500
Швидкість обертання, хв -1 1400
Рівень шуму на відстані 3 м, дБ (А) 55
Максимальна температура переміщуваного повітря, С -40 …. + 45
вага, кг 136
Розмір підключається воздуховода, мм 800х500

габаритні розміри

Розміри  Б В1 В2 В3 Н Н1 Н2 L L1 L2
мм 800 820 971 925 500 520 670 1299 720 360

діаграма

документація

Go to Top