Вентиляционная установка Вентс ВУТ 600 Г ЕС

64644грн.

В наличии

Максимальная производительность — 600 м3

В наличии

Описание

Вентс ВУТ 600 Г ЕС — для качественного воздухообмена в помещении

Приточно-вытяжная установка с рекуперацией и охлаждением Вентс ВУТ 600 Г ЕС имеет компактные размеры, поэтому может быть установлена в помещение любого размера. Возможность ее размещения на полу, стене, потолке позволяет не занимать функциональное пространство в комнате. Индивидуальная регулировка температуры позволяет установить желаемый температурный режим и поддерживать его с помощью автоматического воспроизведения заданных настроек. Приточно-вытяжная установка с рекуператором Вентс ВУТ 600 Г ЕС прекрасно подойдет как для квартиры, так и для офиса, производственного помещения.

Корпус

Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю і сендвіч-панелей з внутрішньої тепло- і звукоізоляцією з мінеральної вати товщиною 20 мм.

Фільтр

Для фільтрації припливного і витяжного повітря в установці є два вбудованих фільтра із ступенем очищення G4 (на витяжці) і F7 (на притоці).

Вентилятори

Установки оснащені припливним і витяжним відцентровими вентиляторами двостороннього всмоктування із заломленими вперед лопатками і вбудованим термостатом захисту з автоматичним перезапуском. Електродвигуни і робочі колеса динамічно збалансовані в двох площинах. Кулькові підшипники кочення електродвигунів не вимагають обслуговування, термін служби складає не менше 40000 годин.

Рекуператор

В установках застосовуються високоефективні рекуператори перехресного струму, виконані з алюмінієвих пластин. Під блоком рекуператора розташований піддон для збору і відводу конденсату.

Нагрівач

Для експлуатації припливно-витяжної установки при низькій температурі зовнішнього повітря встановлений водяний нагрівач. Якщо за допомогою рекуперації тепла не вдається досягти заданого значення температури припливного повітря, то автоматично включається калорифер і підігріває повітря, що надходить в приміщення.

Управління і автоматика

Установка укомплектована вбудованою системою автоматики і багатофункціональним пультом управління з графічним індикатором. У стандартний комплект установки входить проводдліной 10 м для з’єднання з пультом. Для запобігання процесу обмерзання рекуператора застосовуються електронний захист від обмерзання із застосуванням байпаса і нагрівача. Суть її полягає в тому, що по датчику температури відбувається відкриття заслінки байпаса і весь припливне повітря проходить повз рекуператора по обвідному каналу.

На період розморожування рекуператора припливне повітря нагрівається до необхідної температури в нагрівачі. Під час відтавання теплий витяжної повітря прогріває рекуператор. Потім заслінка перекриває байпас, нагрівач вимикається, припливне повітря знову проходить і підігрівається через рекуператор і вся установка працює в звичайному режимі.

Функції управління та захисту ВУТ ЕГ

 • вмикання і вимикання установки
 • можливість за допомогою пульта управління задавати бажану температуру повітря та підтримувати задану
 • можливість за допомогою пульта управління регулювати швидкість обертання вентилятора і, відповідно, змінювати продуктивність установки
 • можливість підключати електроприводи повітряних заслінок і управляти ними
 • при включенні і виключенні установки відпрацьовуються необхідні алгоритми
 • установка може працювати по тижневому таймеру
 • активний захист від перегріву ТЕНів калорифера
 • виключення роботи електрокалорифера без включення вентилятора
 • встановлені два термостата захисту електрокалорифера від перегріву
 • система автоматики захищена від короткого замикання автоматичним вимикачем
 • контролюється ступінь засмічення фільтра.

Припливно-витяжна установка оснащена дистанційним пультом управління, який забезпечує:

• включення / вимикання вентиляційної установки

• установку необхідного витрати повітря

• установку необхідної температури припливного повітря

• відображення кімнатної температури.

Технічні характеристики

Параметр

Величина

Напруга, В

230

Частота струму, Гц

50

Максимальна потужність вентилятора, Вт

2х150

Потужність електричного нагрівача, Вт

4000

Сумарна потужність установки, Вт

4300

Сумарний струм, А

18,72

Продуктивність, м3/год

530

Швидкість обертання, хв-1

1100

Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А)

28-47

Максимальна температура переміщуваного повітря, С

-25….+50

Вага, кг

49

Розмір підключається повітропроводу, мм

160

Габаритні розміри

Розміри

D

B

B1

B2

B3

H

H2

H3

L

L1

L2

мм

159

497

403

348

248

554

111

230

954

996

1054

Диаграмма

Монтаж установки ВУТ

Приточно-вытяжная установка монтируется на полу, подвешивается к потолку при помощи монтажного уголка с вибровставкой или крепится на стене при помощи кронштейнов. Установку можно разместить как во вспомогательных помещениях, так и в основных (за подвесным потолком, в нише или открытым способом). Монтировать можно только в таком положении, чтобы обеспечить сбор и отвод конденсата. Доступ для сервисного обслуживания и чистки фильтра – со стороны боковых панелей.

Документация

Go to Top